Scrub and Peel Banyo Kesesi | Hakkımızda
83
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-83,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

     Kelebek Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. İsmail Üstün tarafından 1965’de tam olarak yapılandırılmış ve resmi kimliliğini kazanmıştır. Kesenin ilk imalatçısı 1958 lerde baba Mehmet Üstün olmuştur. İpek mendil yanında ilk defa nadide ipek kumaşlardan kese imal eden Mehmet Üstün kese yapımını tüm incelikleriyle büyük oğlu İsmail Üstün’e bırakmıştır.

     İsmail Üstün Kelebek Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Kelebek Kese üretimine devam ederken yurt dışı ve yurt içi pazar’a tam anlamıyla hitap edebilecek olan Türk hamam kesesi prensiplerine dayalı fakat hiçbir karışımı olmayan tamamen doğal yapıya sahip Keyfi Harem, Kral Kelebek ve Sucrub&Peel’in imalatına başlamıştır. Son olarak piyasaya verilen Sucrub&Peel’ nin özellikleri diğerlerinden fazlasıyla değişiktir.

     Sucrub&Peel tamamen doğal iplikten dokunmakta kenar biyeleri ve dikiş ipliklerine kadar % 100 doğal malzeme kullanılmaktadır.

     Sucrub&Peel 4 katta 1500 m2 bir alanda kurulu Kelebek Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. tesislerinde üretilirken hijyenine ve ambalajlanmasına maksimum özen gösterilmektedir. Çalışanlarıyla gurur duyan ve aile anlayışı içinde işlerini yürüten firmamız yeni tesislerinde en modern imkânlardan faydalanmayı kendisine amaç edinmiştir. ARGE imkânlarıyla yeniliğe fazlasıyla önem veren müessesemiz gelecekte ev tekstilinde daha fazla yer almayı amaçlamakta ve buna göre gelişimini planlamaktadır.

     Amacımız en iyisini en güzelini yapabilmektir. Sizlerin göz zevkini, hijyenini, sağlığını,düşünerek ilerlemeye çalışacağız, başarımız sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti olacak..

     Saygılarımızla

Kelebek Tekstil

Kelebek Tekstil’in Tüm Ürünleri İçin Ziyaret Edin

Scrub&Peel

Cildinizi Doğal Yoldan Yenileyin