Scrub and Peel Banyo Kesesi | Nasıl Kullanılır
200
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-200,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Nasıl Kullanılır

Öncelikle Scrub&Peel’i kirlenmiş, ölü deri tabakasından kurtulmak için kullandığımızı unutmamamız gerek. Scrub&Peel’in yapısındaki özelliği kaybetmemek için vücuda tatbiki sırasında Scrub&Peel hiç bir şekilde sabunlanmamalıdır. Şampuan, her hangi bir vücut losyonu, temizlik malzemesi kullanılmamalıdır. Scrub&Peel’in vücuda tatbiki tamamen duru suyla olmalıdır.

Scrub&Peel’inizi ilk kullanımdan önce bol sıcak su ile yıkayınız. Scrub&Peel’ in elinize göre çekip küçülecektir. Scrub&Peel (keseceğin) içinde elinizin parmaklarını hafifçe açarak ve hiç bir şekilde sağa sola döndürmeden uzun ve narin yatay hareketler ile uygulayınız. Ev ve banyo kullanımında; dayanabilinecek en yüksek ısıda su ile duş alınmalı, daha sonra vücudun 1-2 dakika dinlenmesi beklenmeli ve Scrub&Peel tatbik edilmelidir. Evlerde bulunabilecek sauna veya terlemeye elverişli bir yere sahip olunduğu takdirde, iyice terlenmeli, ılık suyla durulandıktan sonra, vücuda yatay ve uzun hareketlerle aynı noktalardan sık geçilmemesine dikkat edilerek tahrişe sebebiyet vermeden uygulanmalıdır.

Scrub&Peel’in tatbikinden sonra sabunlu lif ile deri üzerinde Scrub&Peel’in sıyırmış olduğu tabaka iyice temizlenmeli ve durulanılmalıdır.

Hamam, sauna, spa kullanımındaysa çok iyi terlemeye özen gösterilmeli, yukarda tarif edildiği şekilde kullanılmalıdır.

Scrub&Peel’in vücut dan çıkartmış olduğu ölü deri tabakasını ve kiri sabunlu bir lifle aldık dan sonra ılık suyla durulanılmalıdır. Scrub&Peel’in her gün vücuda tatbiki selülit mücadelesinin dışında mahsurludur. İdeal zamanı 10 günde bir olarak Tıp insanları tarafından tavsiye edilmektedir. Selülit önlenmesinde her gün kalça ve baldırlara uygulanmasında nazik dokunuşlar esastır.

Scrub&Peel kişiye özeldir, müşterek kullanım hijyen açısından tavsiye edilmemektedir.

Scrub&Peel’in kullanımından sonra size pırıl pırıl yenilenmiş cildiniz ile sağlıklı günler diliyoruz.

Scrub&Peel

Cildinizi Doğal Yoldan Yenileyin