Scrub and Peel Banyo Kesesi | Neden Scrub&Peel
192
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-192,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Neden Scrub&Peel

Neden Scrub&Peel kullanılarak ölü ve kirli deri atılmalı (keseleme) ve cilt yenilenmesi sağlanmalıdır?

Cildiniz, 2-3 haftalık kendi doğal yenilenme döngüsü olan canlı bir organdır. Ancak bireyin genetik yapısının yanı sıra günümüz sert çevre faktörleri ve ağırlaşan hayat tarzı doğal sürece zarar vermektedir. 20’li yaşların ortasına doğru hücre üretimi %28’e varan oranlarda yavaşlar ve hücresel faaliyet doğrultusunda da yavaşlamaya devam eder.

Hücre üretimindeki azalmanın yanı sıra cildiniz, ölü hücre yüzeyini doğal yoldan atma kabiliyetini kaybeder ve daha az sayıda oluşan yeni hücrelerin yüzeye çıkması daha da zorlaşır. Bu nedenle Scrub&Peel, yenileme sürecinin hızlandırılması için hayati öneme sahip olup cildinizdeki yeni ve taze hücrelerin yüzeye çıkmasına yardım eder. Bununla beraber sağladığı önemli artıları şu şekilde sıralamak gerekir;

· Cildinize peeling yapar. Doğal peeling malzemesidir

· Selülit oluşumunu büyük ölçüde önler

· Cilt yüzeyindeki ölü deriyi sıyırarak, cildin yenilenmesini sağlar

· Cilt üzerindeki gözenekleri temizler, cildin rahat nefes almasını sağlar

· Cilt yüzeyindeki toz ve kir tabakasını temizler

· Deri altı kan dolaşımını arttırır

· Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır

· Ekstra hijyen sağlar, toksin maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur

· Cilt hastalıklarının önlenmesine yardımcı olur

· Cildin doğal rengine kavuşmasını sağlar

· Kıl dönmelerini azaltır ve deri üzerine rahat düzgün çıkışını sağlar.

Faktör değerleri ne anlama geliyor?

Ürünlerin tipini belirleyen faktör değerleri, cildinize en uygun ürünü seçebilmeniz için oluşturulmuştur. En etkin kullanımı sağlayabilmek için cildinize uygun ürünü seçmeniz gerekmektedir. Bu nedenle uzmanlarımız tarafından rahatça seçim yapabilmenizi sağlama üzere aşağıdaki değer tablosu oluşturulmuştur.

Factor 50-Çok hassas ve kolay tahriş olabilecek ciltlilerin kullanması için tavsiye edilmekler beraber genel kullanımda yüz ve boyun bölgelerinde mükemmel sonuç veren en ince dokuya sahip üründür.

Factor 70- Hasas ve kuru ciltlerde kullanılması tavsiye edilir.Hassas ciltlerdeki selülit sorununda mükemmel sonuç,peeling ve temizlikte vazgeçilimeniz olmaya namzet…

Factor 80S- Bakımlı beylerin en iyi dostu,gençlik sırrı.Düzenli ve tarife uygun kullanıldığında cilt yenilenmesindeki fonksiyonu kısa zamanda hissedilir.(Tek mahsuru alışkanlık yapmasıdır)

Factor 80- Karma ciltlerde genel kullanım için tavsiye edilir.S&P 80 İle mükemmel cilt çok kolay.

Factor 100- Problemsiz ve daha esmer ciltlerdeki çözüm S&P 100 dedir.İlk kullanımdan sonra genel maksadının dışında peeling ve selülit probleminizde vazgeçilmeziniz olacaktır.Deri altına daha etkili tesir için en kalın dokuya sahip olan seridir.

Scrub&Peel

Cildinizi Doğal Yoldan Yenileyin